İSTANBUL
ESENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
T.C. İstanbul Valiliği Okul Spor Kulüpleri Spor Malzemesi Yardımı Esenler İlçe Dağıtım Töreni Gerçekleştirildi.
T.C. İstanbul Valiliği Okul Spor Kulüpleri Spor Malzemesi Yardımı Esenler İlçe Dağıtım Töreni Esenler Kaymakamımız Sn. Süleyman ÖZÇAKICI başkanlığında, Esenler İlçe Millî Eğitimi Müdürümüz Feyzullah SERT, Esenler İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Koray Emre KARA, ilgili şube müdürü Nülüfer İNAN, Okul Spor Kulüpleri Koordinatörü Emre ÇELİK ve Okul Spor Kulüplerinin katılımıyla Mehmet Öcalan Spor Salonunda gerçekleştirildi.![T.C. İstanbul Valiliği Okul Spor Kulüpleri Spor Malzemesi Yardımı Esenler İlçe Dağıtım Töreni Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2024_02/29214214_976b0c0ef56c41c59bbd829e58fe6f67.jpg)