İSTANBUL ESENLER İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Feyzullah Sert 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Vesilesiyle Kutlama Mesajı Yayımladı.

Değerli Öğretmenlerimiz, Kıymetli Velilerimiz ve Sevgili Gençlerimiz,   Bugün, milletimizin bağımsızlık ve özgürlük mücadelesinin başladığı 19 Mayıs 1919'un 105. yıl dönümünü büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkarak milli mücadelemizi başlattığı bu anlamlı gün milletimizin yeniden dirilişinin simgesi haline gelmiştir.   19 Mayıs, sadece bir tarih değil, aynı zamanda milli ve manevi değerlerimizin, vatan sevgimizin ve millet olma bilincimizin en güçlü şekilde ortaya konduğu bir gün olarak hafızalarımızda yer almaktadır. Bugün, gençlerimize olan güvenimizin, onların enerjisi ve azmiyle ülkemizin geleceğini inşa edeceğimizin bilincinde olarak, bu bayramı coşkuyla kutluyoruz. Sevgili Gençler, Sizler, tarihimizden aldığınız güçle, ecdadımızın değerlerine sahip çıkarak, milli ve manevi değerlerimize bağlı kalarak ülkemizi daha aydınlık yarınlara taşıyacak olan nesillersiniz. Sizlerden beklentimiz; inancınızla, vatan sevginizle ve çalışkanlığınızla milletimizin iftihar kaynağı olmanızdır. Unutmayınız ki, geleceğimizin teminatı sizlersiniz ve bu yolda attığınız her adım bizim için büyük bir önem arz etmektedir.   Bu anlamlı günde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bağımsızlık mücadelemizin tüm kahramanlarını rahmet ve minnetle anıyor; öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve tüm halkımıza en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Feyzullah Sert 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Vesilesiyle Kutlama Mesajı Yayımladı.

Fevzi Çakmak Mahallesi 1110. Sokak No 5 34100 ESENLER İSTANBUL - 0090 212 611 47 64

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.